2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Poznań
  6. Kierowca - Szczepankowo
Dodane 22 kwietnia 2024

Kierowca Krajowy C+E (Poznań)

Lokalizacja

Poznań, Szczepankowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyZapraszamy seniorów

Firma GLOBAL BRITANNIA LOGISTICS Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży transportowej i logistycznej.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy Kierowców Krajowych.

Miejsce pracy - baza: Poznań Pokrzywno

Poszukujemy osób z doświadczeniem.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Nowy sprzęt - ciągniki wraz z naczepami.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Wykonanie transportu krajowego.

OCZEKIWANIA:

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.

  • Sumienność i punktualność.

  • Doświadczenie w pracy jako kierowca C+E.

Administratorem danych jest Global Britannia Logistics Sp. z o.o.

Proszę o składanie CV poprzez funkcję "APLKIKUJ".

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Global Britannia Logistics Sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych także po zakończeniu tego procesu, dla potrzeb kolejnych prowadzonych rekrutacji.

Osoby, które nie wyrażają zgody na przetwarzanie ich danych dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacji, prosimy o pominięcie ostatniego zdania w oświadczeniu. Brak zgody na przetwarzanie danych dla potrzeb kolejnych prowadzonych rekrutacji nie stanowi przeszkody do wzięcia udziału w niniejszym procesie.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Szczepankowo
ID: 904636559