2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Dolnośląskie
  6. Logistyka - Wrocław
  7. Logistyka - Fabryczna
Dodane 02 maja 2024

Kierowca krajowy C+E

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Stanowisko: Kierowca krajowy C+E

LOKALIZACJA: Lenartt Sp. z o.o., Pęgów, woj. dolnośląskie

Opis firmy

Zajmujemy się transportem ładunków całopojazdowych FTL jak i ładunków LTL. Odbieramy oraz dystrybuujemy towary na terenie polski oraz krajów ościennych. Dysponujemy własnym magazynem w okolicach Wrocławia oraz na północy Hiszpanii, skąd dokonuje się dystrybucja na Hiszpanię i sąsiednie kraje. Własna flota 90 ciągników typu mega oraz 110 naczep w systemie przepinkowym.

Opis stanowiska:

- zestaw: ciągnik + naczepa plandeka mega,

- jazda po kraju,

- praca od poniedziałku do piątku,

- możliwe wyjazdy z noclegiem w kabinie.

Od kandydata wymagane jest :

- prawo jazdy C+E;

- wymagane doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy C+E;

- znajomość wykorzystania/stosowania czasu pracy i jazdy kierowcy wg Rozporządzenia 561;

- codzienna praca z wykorzystaniem aplikacji w telefonie, statusy po załadunku / rozładunku, bieżące informowanie o ew. spóźnieniach , komplikacjach;

- znajomość języka polskiego umożliwiająca swobodny kontakt;

- miejsce zamieszkania kandydata: Wrocław lub okolice.

Czas rozpoczęcia pracy - jak najszybciej

Przed podjęciem pracy konieczne będzie zrobienie badań stanowiskowych wstępnych.

Zainteresowanych prosimy o podsyłanie CV lub umówienie spotkania pod numerem tel. 50*******52. Możliwe jest też przesłanie informacji dotyczącej doświadczenia w wiadomości czat na olx.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 914421026