2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Czekanów
Dodane 19 kwietnia 2024

Kierowca krajowy C+E

Lokalizacja

Czekanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Uprawnienia ADR, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

KUŁTON TRANSPORT

  • 20 lat na rynku TSL

  • flota własna

  • transport chłodniczy, farmaceutyczny, ADR

  • mroźnia składowa, logistyka kontraktowa, własny x-dock

  • zgrany i zaangażowany Zespół

Zadania, które na Ciebie czekają :

  • transport towarów na terenie Polski

  • praca od poniedziałku do piątku / soboty ( możliwe codzienne powroty )

  • dopilnowanie dokumentacji załadunkowo – rozładunkowej

  • dbałość o sprzęt i powierzone mienie

  • uczciwe i dokładne wykonywanie swoich obowiązków

  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy oraz wysoką jakość usług

Wymagania :

  • prawo jazdy kat. C+E kod 95

  • aktualne orzeczenie lekarskie oraz aktualne badania psychologiczne

  • karta kierowcy + świadectwo kwalifikacji

  • uprawnienia ADR- podstawowe

  • książeczka sanepidowska (możliwość jej wyrobienia przed zatrudnieniem)

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowcy kat. C+E

Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo

  • pracę na nowych autach Euro-6  marki MAN z naczepami typu firanka, chłodnia, kontener

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • odzież firmową

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • premię rekrutacyjną za polecenia

Lokalizacja

Czekanów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Czekanów
ID: 911464384