2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubuskie
  5. Kierowca - Hetmanice
Dodane 17 kwietnia 2024

Kierowca krajowy bus 3,5t

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Hetmanice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Glass-Pol Dutka & Tkacz Sp.J. z siedzibą w Hetmanicach k. Wschowy, poszukuje pracownika na stanowisko Kierowca.

Wymagamy:

  • zaangażowania

  • sumienności

  • punktualności

  • dyspozycyjności

  • prawa jazdy min Kat. B (mile widziane B+E)

  • umiejętności obsługi komputera

  • sprawności fizycznej

Obowiązki:

  • dostawa szyb do klientów z siedziby firmy

  • praca przy załadunkach i rozładunkach aut

  • kompletowanie towaru na bieżącą wysyłkę

  • dbanie o porządek i czystość pojazdów firmowych oraz o bezpieczeństwo powierzonego mienia

  • cotygodniowe rozliczanie z zebranych środków finansowych

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki w wysokości od 4000 zł do 6000 zł na rękę plus dodatkowa premia

  • jedynie dwa noclegi poza domem w tygodniu

  • noclegi na trasie są opłacone w hotelach, wypłacana jest dieta

  • umowę o pracę (3 miesięczny okres próbny jest na umowę zlecenie)

  • program do obsługi trasy ułatwiający pracę

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Osoby chętne zapraszamy do składania podań poprzez formularz OLX i jest to preferowana forma kontaktu. Ewentualnie możliwy jest kontakt pod nr 53*******21 w godzinach 8:00 – 16:00 (pn-pt)

Zastrzegamy możliwość umówienia się na spotkanie kwalifikacyjne tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Hetmanice,

Lubuskie

Lubuskie, Hetmanice
ID: 744927365