2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Sosnowiec
Dodane 10 kwietnia 2024

Kierowca KRAJ kat. C stałe jednodniowe trasy na potrzeby własne

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. CZasięg transportu: Tylko krajowy

Szukamy Kierowcy Kat. C, który dołączy do naszego zespołu w firmie

Admitex Sp. z o.o. sp. komandytowa

Jesteśmy producentem domieszek do betonu i poszukujemy osoby odpowiedzialnej, zorganizowanej i zaangażowanej w swoją pracę, nastawionej na długotrwałą współpracę.

Miejsce pracy: Sosnowiec, ul. Wojska Polskiego 136C

Kontakt w sprawie pracy: pon.-pt. g. 8-16

Obowiązki:

  • Transport domieszek do betonu (betoniarnie, zakłady prefabrykacji)

  • Towar w kontenerach 1000 L , BEZ ADR

  • Samochody z windami i elektrycznymi wózkami

    Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C

  • Mile widziane prawe jazdy kat. C+E

  • Pracowitość, rzetelność i uczciwość

  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Nastawienie na długoterminową współpracę

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

  • Praca od poniedziałku do piątku

  • Powtarzalne, jednodniowe trasy do stałych odbiorców

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie po okresie próbnym (min. 1 miesiąc na um. zlecenie), adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia

  • Możliwość samozatrudnienia - atrakcyjne warunki finansowe ustalane indywidualnie

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, zgranym zespole

    Jeśli jesteś zainteresowany pracą jako kierowca w naszej firmie, prosimy o przesłanie swojego aktualnego CV wraz ze zdjęciem. Zapewniamy poufność przesłanych dokumentów i skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 910921312