2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Wola
Dodane 18 kwietnia 2024

Kierowca - kelner do firmy cateringowej

Wynagrodzenie

28 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Firma Cateringowa mająca swą siedzibę na warszawskiej Woli, specjalizująca się w obsłudze eventów biznesowych oraz okolicznościowych zatrudni osobę do zadań specjalnych ;-)

Zakres obowiązków:

- logistyka i transport (dbanie o firmowe auta , sprzęt cateringowy oraz jego przygotowywanie i dostarczenie na kolejne realizacje w Warszawie jak i na terenie całej Polski,

- dostawy drobnych zamówień cateringowych

- dodatkowo ( nie masz doświadczenia - wszystkiego Cie nauczymy ) serwis kelnerski podczas licznych realizacji cateringowych w naszej przestrzeni eventowej oraz w siedzibie naszych klientów.

Oczekujemy:

- prawo jazdy kat.B wraz z doświadczeniem w prowadzeniu auta.

- chęci do pracy, pozytywne nastawienie i dyspozycyjność

- język Polski na poziomie komunikatywnym

- preferowany wiek do 35 lat

Forma zatrudnienia : Umowa o pracę / B2B / - stawka od 28 zł netto / h

Zapraszamy do kontaktu,

Cv prosimy o wysyłanie poprzez portal olx.

Odezwiemy się tylko do wybranych kandydatów.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 866491594