2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Bemowo
Dodane 01 maja 2024

Kierowca kategorii B

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. B

W związku z dynamicznym rozwojem naszych spółek CitoNet w Polsce specjalizujących się w kompleksowych usługach sterylizacji, prania i wynajmu dla placówek medycznych, poszukujemy odpowiednich kandydatów do pracy w nowoczesnej pralni w Warszawie na stanowisko:

Kierowca

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Banacha 1a

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • realizacja usługi zgodnie z zasadami postępowania określonymi przez klientów,

  • zapewnienie najwyższej jakości i terminowości świadczonych usług dotyczących przyjętego asortymentu, dbałość o własność klienta,

  • przestrzeganie procedur i instrukcji zarządzania jakością,

  • sprawny i terminowy transport przy zachowaniu reżimu sanitarno-epidemiologicznego,

  • zabezpieczenie przewożonego asortymentu podczas transportu,

  • skrupulatne prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji związanej z procesem transportu.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. zawodowe,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność diagnozowania awarii,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

MILE WIDZIANE:

  • wykształcenie średnie techniczne (kierunki elektryka, automatyka, mechanika, elektronika).

TO OFERUJEMY:

  • bezpieczne i komfortowe warunki wykonywania pracy,

  • praca od poniedziałku do piątku na jedna zmianę 6:00-14:00

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • świadczenia pozapłacowe (m. in. dofinansowanie do wypoczynku pracownika, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli, karta sportowa),

  • ciekawa i pełna wyzwań praca w nowoczesnej organizacji,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 844103618