2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Modlnica
Dodane 15 kwietnia 2024

Kierowca z kategorią C - Chłodnia

Lokalizacja

Modlnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

AMPLUS LOGISTIC Sp. z o.o. – firma transportowa, specjalizująca się w transporcie chłodniczym z siedzibą w Prandocinie-Iłach, w związku z dynamicznym rozwojem oraz poszerzeniem floty samochodowej, poszukuje osób na stanowisko kierowcy C, miejsce pracy Modlnica k. Krakowa:

Obowiązki:

·        Prowadzenie pojazdu chłodniczego zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami bezpieczeństwa

·        Transport towarów w kontrolowanych temperaturach

·        Monitorowanie i utrzymanie odpowiedniej temperatury wewnątrz pojazdu

·        Dokonywanie niezbędnych zapisów i raportów dotyczących transportu

·        Pilnowanie załadunku/rozładunku

·        Dbałość o powierzone mienie

Wymagania:

·        Posiadanie prawa jazdy kategorii C

·        Karta do tachografu cyfrowego

·        Zaświadczenie o ukończeniu kursu dokształcającego w zakresie przewozu rzeczy

·        Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów chłodniczych będzie dużym atutem

·        Znajomość przepisów dotyczących transportu drogowego i bezpieczeństwa

·        Umiejętność obsługi urządzeń chłodniczych i monitorowania temperatury

·        Sumienność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·        Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

·        Nowoczesny tabor pojazdów chłodniczych

·        Możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej

·        Dostawy na terenie Krakowa, stałe punkty

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 532 669 544 oraz 728 849 918. Prosimy o umieszczenie w tytule wiadomości informacji: "Aplikacja na stanowisko Kierowca kat. C - Chłodnia".

Czekamy na Twoje zgłoszenie i możliwość współpracy!

Lokalizacja

Modlnica,

Małopolskie

Małopolskie, Modlnica
ID: 663054087