2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Łódzkie
  5. Kierowca - Patoki
Dodane 28 maja 2024

Kierowca kategoria B Firma Kawiks, Patoki

Lokalizacja

Patoki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C

Opis

Jesteśmy firmą rodzinną w branży produkcji spożywczej.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierowca kat. B

Opis stanowiska:

  • wyjazdy jednodniowe (lokalne i krajowe do 200 km)

  • kontrola nad prawidłowym załadunkiem i rozładunkiem towaru,

  • dbanie o estetyczny wygląd samochodu używanego do pracy,

  • prowadzenie samochodu ciężarowego zgodnie z uprawnieniami, przepisami ruchu drogowego oraz innymi przepisami regulującymi czas pracy kierowcy

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowcy,

  • dyspozycyjność, uczciwość, punktualność, skrupulatność i sumienność,

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • przyjazną atmosferę,

Kontakt tel. Arek 50*******16

Lokalizacja

Patoki,

Łódzkie

Łódzkie, Patoki
ID: 677369062