2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Poznań
  6. Kierowca - Ławica
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierowca kategoria B

Lokalizacja

Poznań, Ławica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. B

Opis

Poznaj SIXT Polska

SIXT jest liderem światowego rynku rent a car i obecnie posiada ponad 2 000 oddziałów w 105 krajach. Firma powstała w 1912 roku w Niemczech, a Polsce działa od ponad 20 lat. Operatorem licencji SIXT na Polskę jest firma Eurorent Sp. z o.o.

SIXT Polska dostarcza klientom kompleksową usługę wynajmu samochodów na najwyższym poziomie, zarówno w zakresie wynajmu krótko i długoterminowego, samochodów na abonament, a także limousine service, czyli pojazdu z kierowcą. W portfolio SIXT znajduje się szeroki wybór samochodów znanych marek od klasy ekonomicznej po premium.

Kierowca kat. B

Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie aut na wynajem/opieka nad flotą zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • Podstawienie/odbiór samochodów do/od klientów na terenie Polski i UE

  • Wyjazdy na delegacje zlecone przez przełożonego

  • Odprowadzanie/odbieranie samochodów z serwisów, odbiór nowych samochodów

Wymagania:

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie w bezkolizyjnym prowadzeniu pojazdów

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Wysoka kultura osobista

  • Dyspozycyjność i komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność współpracy z klientem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę na pełen etat

  • Pakiet medyczny

  • Najem pracowniczy samochodów na atrakcyjnych warunkach

  • Platforma e-learningowa do nauki języków

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Ławica
ID: 831889550