2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Gdynia
  6. Kierowca - Chylonia
Dodane 12 kwietnia 2024

Kierowca kat. D - autobus turystyczny

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Chylonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. DWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Szukamy pracownika na stanowisko kierowcy zawodowego kategorii D.

Wymagane:

  • doświadczenie min 2 lata na autokarach turystycznych,

  • karta kierowcy (kod 95)

  • zakwaterowanie na terenie Trójmiasta (okolic)

  • Język angielski mile widziany.

OBOWIĄZKI PRACOWNIKA

-płynna jazda z respektowaniem przepisów

-bezpieczne i komfortowe prowadzenie autokaru

-dbanie o pojazd oraz klientów firmy

-dyspozycyjność

-dbanie o własny spokój i uśmiech,

PROPONUJEMY:

  • 8000,00 zł netto na rękę / mc / przy samozatrudnieniu indywidualna stawka

  • pracę na dobrych autokarach, marki Setra i Mercedes

  • respektowanie przepisów dot. czasów pracy kierowcy

  • ciekawych klientów, zapoznaj się z naszą stroną, aby zobaczyć czym się zajmujemy

RODZAJ PRACY

Praca mieszana, głównie na terenie Polski, ale też lokalnie (prowadzenie autokaru, również busów)

CHCESZ SIĘ UMÓWIĆ NA SPOTKANIE?

1. Prześlij CV: firma[małpa]autocomfort.pl

2. Umów się na spotkanie tel 501#196#011

3. Koniecznie zapoznaj się z profilem naszej firmy Facebook: AutoComfortAC

4. Spotkajmy się ;)

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Chylonia
ID: 885977841