2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Gdańsk
  6. Kierowca - Aniołki
Dodane 21 kwietnia 2024

Kierowca kat. CE ADR cysterny

Lokalizacja

Gdańsk, Aniołki

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej, Uprawnienia ADRZasięg transportu: Tylko krajowy

SAMAT POLSKA SP. Z O.O JEST MIĘDZYNARODOWĄ FIRMĄ SPECJALIZUJĄCĄ SIĘ W PRZEWOZIE MATERIAŁÓW NIEBEZPIECZNYCH W CYSTERNACH.

Rozpocznij z nami współpracę jako KIEROWCA kat. C+E ADR cysterny

To oferujemy

Świadczenie usług przy dystrybucji paliw dla koncernu o ugruntowanej pozycji na rynku paliw.

Atrakcyjne, terminowo wypłacane wynagrodzenie.

Szkolenie wstępne oraz wprowadzenie w specyfikę przewozów realizowanych przez firmę.

Nowoczesne, wysokiej jakości auta wyposażone w systemy bezpieczeństwa.

Stabilne zatrudnienie.

Współpracę na zasadzie samozatrudnienia.

Twój zakres obowiązków

Kierowanie powierzonym pojazdem.

Załadunek, rozładunek oraz przewóz paliw.

Eksploatacja oraz prawidłowa obsługa powierzonego pojazdu.

Kontrola stanu technicznego pojazdu.

Usuwanie drobnych usterek i awarii.

Prowadzenie dokumentacji związanej z przewożonym ładunkiem/ eksploatacją pojazdów.

Nasze wymagania

Prawo jazdy kat. C+E (kod 95).

Udokumentowane min. 2 lata prowadzenia pojazdów o DMC do 40 TON.

Zaświadczenie ADR cysterny kl. 3.

Aktualne orzeczenie lekarskie i psychologiczne.

Świadectwo kwalifikacji zawodowej.

Zaświadczenie TDT.

Karta kierowcy.

Zarejestrowana działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego lub przesłanie swojego CV. Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Samat Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Opolska 18.

Dane osób ubiegających się o zawarcie umowy cywilnoprawnej przetwarzane są na podstawie i w celu zawarcia ww. umowy, tj. Art. 6 ust. 1 lit. b) RODO, a w pozostałym zakresie na podstawie wyrażonej zgody. Jeżeli nie chce Pan/ Pani, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane, proszę nie umieszczać ich w swoich dokumentach aplikacyjnych. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz w związku z przyszłymi procesami rekrutacyjnymi, o ile wyrażono na to zgodę.

Dane osobowe będą przechowywane co do zasady przez okres 6 miesięcy, od dnia w którym zostały pozyskane, jednak nie dłużej niż przez okres wynikający z obowiązujących przepisów prawa oraz przez okresy przedawnienia potencjalnych roszczeń. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.

Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Administrator na podstawie danych nie dokonuje profilowania.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Aniołki
ID: 806780802