2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Wałbrzych
Dodane 05 kwietnia 2024

Kierowca Kat. C z ADR cysterny od zaraz

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wałbrzych

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej, Uprawnienia ADRZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Obowiązki:

  • Transport substancji płynnych, załadunek i rozładunek za pomocą pompy zabudowanej na podwoziu auta

  • Dbanie o przydzielony samochód

  • Współpraca z innymi działami z celu najwyższej jakości świadczonych usług

  • Przestrzeganie zasad i przepisów dotyczących prowadzenia pojazdów ciężarowych.

  • Zgłaszanie wad, wypadków i naruszeń.

  • Wykonywanie codziennej obsługi technicznej ciężarówki.

  • Profesjonalizm w kontakcie z klientami.

Wymagania:

  • Ważne prawo jazdy kat. C i uprawnienia ADR na cysterny

  • Brak wykroczeń drogowych.

  • Dobra znajomość przepisów bezpieczeństwa.

  • Doświadczenie w branży odpadowej mile widziane.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie

  • Wolne weekendy i święta (brak dyżurów).

Lokalizacja

Wałbrzych,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wałbrzych
ID: 852534475