2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Wrocław
  6. Kierowca - Fabryczna
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierowca Kat C - Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Chemeko-System Sp. z o.o., firma działająca w branży gospodarki odpadami, poszukuje kandydatów do pracy we Wrocławiu na stanowisku:

KIEROWCA kat. C

Miejsce pracy: Wrocław

Nasze wymagania:

  • prawo jazdy kat. C

  • ukończony kurs na przewóz rzeczy

  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów pow. 3,5 T

Twój zakres obowiązków:

  • realizacja tras na terenie Dolnego Śląska

  • prowadzenie dokumentacji związanej z przewozem

  • weryfikacja stanu technicznego pojazdu

  • dbałość o powierzony sprzęt

  • punktualność

Tobie Oferujemy :

  • umowę o pracę,

  • wynagrodzenie rynkowe ( w pełni odprowadzane składki ),

  • 2- zmianowy system pracy ( zmiana - 8h),

  • możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin

  • nowa flota pojazdów

  • codzienne powroty do domu, wolne weekendy,

  • kursy i szkolenia branżowe

Od kandydatów oczekujemy przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV) na adres siedziby spółki:

Chemeko – System Sp. z o.o., ul. Jerzmanowska 6A, 54 – 519 Wrocław

z tytułem: aplikacja na stanowisko specjalista ds. transportu

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Chemeko-System sp. z o.o. Zakład Zagospodarowania Odpadów z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest Chemeko-System sp. z o.o. Zakład Zagospodarowania Odpadów z siedzibą we Wrocławiu (54-519), ul. Jerzmanowska 6a, - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą.” Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chemeko-System sp. z o.o. Zakład Zagospodarowania Odpadów z siedzibą we Wrocławiu moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacji, na ich potrzeby zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku) oraz oświadczam, iż zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacji.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 794754649