2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Łódzkie
  5. Kierowca - Wola Krzysztoporska
Dodane 22 kwietnia 2024

Kierowca kat. C Wola Krzysztoporska

Lokalizacja

Wola Krzysztoporska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Hurtownia Spożywcza w Woli Krzysztoporskiej

zatrudni kierowcę z kategorią C.

Oferujemy:

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu
  • stałe cotygodniowe trasy w województwie łódzkim
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14
  • atrakcyjne wynagrodzenie z uwzględnieniem pracy w godzinach nadliczbowych
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie w całości finansowane przez pracodawcę
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zakres obowiązków:

  • dostarczanie wcześniej przygotowanego na paletach Euro towaru do sklepów spożywczych samochodami z windą
  • rozliczenie się z powierzonych dokumentów potwierdzających realizację dostawy

Wymagana

  • uczciwość i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • ważne prawo jazdy kat C. ( kwalifikacja na przewóz rzeczy)

Lokalizacja

Wola Krzysztoporska,

Łódzkie

Łódzkie, Wola Krzysztoporska
ID: 786525583