2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubuskie
  5. Kierowca - Gorzów Wielkopolski
Dodane 12 czerwca 2024

Kierowca kat C / pracownik obsługi technicznej

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa

INNEKO RCS Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. poszukuje:

kierowcy kategorii „C” / pracownika obsługi technicznej do prac przy bieżącym utrzymaniu dróg w zakresie ich czystości i przejezdności.

Oczekujemy:

-Aktualnych uprawnień: prawo jazdy kat. C, kurs na przewóz rzeczy

-Sumienności i zaangażowania,

-Mile widziana dobra znajomość topografii Gorzowa Wlkp.

OFERUJEMY:

-stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

-praca trzyzmianowa w ruchu ciągłym

– stały grafik -praca w granicach administracyjnych Gorzowa Wlkp.,

-premie uznaniowe zgodnie z regulaminem wynagradzania,

-dodatki do wynagrodzenia za posiadane uprawnienia (mechanik, elektryk, ładowarka, kierowanie ruchem), -premie świąteczne,

-regularnie wypłacane wynagrodzenie oraz odprowadzane składki do ZUS,

-możliwość skorzystania z dodatkowych ubezpieczeń grupowych na życie,

-możliwość rozwoju zawodowego poprzez podnoszenie kwalifikacji zawodowych (kursy, szkolenia),

-odzież roboczą i indywidualne środki ochrony.

Zakres zadań:

- obsługa zamiatarek, pługo - posypywarek, pojazdów ciężarowych z zabudową bramową i hakową,

-obsługa codzienna pojazdu,

-dbanie o czystość pojazdów,

-przeprowadzanie drobnych napraw i konserwacji pojazdu, -prowadzenie dokumentacji transportowej,

-prace przy letnim i zimowym utrzymaniu dróg w zakresie ich czystości i przejezdności,

-ręczny załadunek odpadów pochodzących z dróg,

-wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu.

Aplikuj już dziś! Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie i spełniasz nasze oczekiwania to aplikuj już dziś.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych na podany adres e-mailowy lub pod numerem telefonu : 609 400 271.

 Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

 W CV prosimy o załączenie klauzuli:

„Zgodnie z art.6 ust. 1 lit. a ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r. ) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Inneko RCS Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Podmiejskiej 20, będącą jednocześnie administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. , dla potrzeb przeprowadzenia aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.”

Realizacja obowiązku informacyjnego :

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r. ) informujemy, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma INNEKO RCS Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Podmiejska 20, 66-400 Gorzów Wielkopolski.

Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji – na podstawie art.6 ust.1 lit. a ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres 1 roku wyznaczony przez Administratora.

Posiada Pan/Pani prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych , prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 802009836