2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Poznań
  6. Kierowca - Wilda
Dodane 02 kwietnia 2024

Kierowca KAT. C Poznań

Lokalizacja

Poznań, Wilda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C

Spółka Lenker wchodząca w skład grupy kapitałowej Aquanet SA poszukuje osoby na stanowisko KIEROWCA KAT. C:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • realizację zleceń powierzonych przez pracodawcę;

  • dbałość o powierzony sprzęt;

  • reprezentowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

    OCZEKUJEMY:

  • czynne prawo jazdy kat. C, mile widziane kat. C+E

  • uprawnienia na obsługę koparek będą dodatkowym atutem;

  • wykształcenia min. zawodowego;

  • co najmniej 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • umiejętności planowania oraz zarządzania czasem pracy;

    OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w systemie jednozmianowym;

  • pakiet medyczny;

  • możliwość rozwoju osobistego;

  • niezbędne szkolenia;

  • wynagrodzenie zależne od efektów pracy;

  • praca w Poznaniu i okolicach w godzinach 6:00 - 14:00 lub 13:00 - 21:00

    Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności !!!

    Osoby zainteresowane spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłane aplikacje nie będą zwracane.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Wilda
ID: 908887354