2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Polkowice
Zakład betoniarski Dyckerhoff Polska
Dodane 13 czerwca 2024

Kierowca kat. C - operator pompy do betonu Polkowice

Lokalizacja

Polkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CZasięg transportu: Tylko krajowy

Dyckerhoff Polska Sp. z o.o., to przedsiębiorstwo należące do grupy Buzzi, będące uznanym producentem wysokiej jakości cementów, betonów towarowych i produktów specjalnych, mających zastosowanie w różnych obszarach budownictwa. Grupa Buzzi z siedzibą we Włoszech, posiada zakłady w 14 krajach i zatrudnia ponad 10 000 pracowników na całym świecie.

Kierowca kat. C - operator pompy do betonu

Wytwórnia betonu: Polkowice, ul. Działkowa 8

Główne obowiązki:

Praca polegać będzie na prowadzeniu pojazdu o masie pow. 3,5 ton oraz obsłudze pompy do betonu w miejscu wykonywania usługi.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie.

  • Uprawnienia do prowadzenia pojazdu o masie pow. 3,5 ton (prawo jazdy kat. C).

  • Uprawnienia operatora pompy.

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne benefity (pakiet Medicover - opieka medyczna dla Ciebie i całej rodziny).

  • System premiowy.

  • Możliwość zdobywania uprawnień i udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe.

  • Fundusz socjalny: "wczasy pod gruszą", bony świąteczne, dofinansowanie zajęć sportowych - karta Multisport.

  • Pracę w miejscu, w którym ceni się atmosferę + aromatyczną kawę.

Prosimy o zawarcie poniższego oświadczenia przy wysyłaniu dokumentów rekrutacyjnych:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych nieobjętych zakresem art. 221 § 1 Kodeksu pracy zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Administratora Danych Osobowych – Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. z siedzibą Nowiny ul. Zakładowa 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS: 0000024753, e-mail: aplikacja[a]dyckerhoff.com, tel.: +48413466344; w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Jeśli życzą sobie Państwo brać udział w przyszłych procesach rekrutacji prosimy również wysłać poniższe oświadczenie:

„Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Administratora Danych Osobowych – Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. z siedzibą Nowiny, ul. Zakładowa 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS: 0000024753, e‑mail: aplikacja[a]dyckerhoff.com, tel.: +48413466344, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Dalsze informacje o Dyckerhoff Polska sp. z o.o. można znaleźć na stronie: www.dyckerhoff.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Polkowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Polkowice
ID: 857402868