2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Urzut
Dodane 23 kwietnia 2024

KIEROWCA Kat. C Nadarzyn Urzut

Wynagrodzenie

7 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Urzut

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CZasięg transportu: Tylko krajowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma transportowa poszukuje pracownika na stanowisko Kierowcy kat. C.

Świadczymy dla naszych klientów kompleksowe usługi z przewagą dystrybucji lokalnej.

Opis stanowiska:

  • Kierowca do pracy w dystrybucji artykułów spożywczych na paletach (od 2 do 5 punktów) / chłodni ( od 12 do 15 punktów)

  • Codzienny start o godzinie 04:00 z bazy, codzienne powroty do domu.

  • Dostawy realizowane (rozładunek towaru) przy pomocy paleciak elektrycznego.

  • Praca od poniedziałku do piątku, jak również co druga sobota.

  • Pojazd przypisany do kierowcy, jednostka dziesięcio/dwunasto paletowa, winda.

  • Specyfikacja trasy wysyłana dzień wcześniej.

Wymagania:

  • doświadczenie jako kierowca z kat. C min. 3 lata

  • punktualność/dyspozycyjność

  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz

  • posiadanie karty do tachografu cyfrowego przy kat. C

  • wymagana książeczka sanitarno-epidemiologiczna

  • uczciwości i rzetelności w wykonywaniu swoich obowiązków

  • dbałości o powierzone mienie

  • skrupulatność w rozliczanych dokumentach

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę po okresie próbnym

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

Kat. C - 7200 netto)

  • jeden dzień pokazowy, dla zainteresowanych podjęciem pracy 3 dniowe szkolenie

Proszę wyłącznie o kontakt telefoniczny.

Uwaga . Panowie którzy już współpracowali z nasza firma - otrzymają specjalne warunki , które przedstawimy na spotkaniu Więcej informacji zainteresowanym udzielę telefonicznie proszę o kontakt w godzinach 8:00-17:00

tel. 50*******05

Lokalizacja

Urzut,

Mazowieckie

Mazowieckie, Urzut
ID: 814845462