2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Zachodniopomorskie
  5. Kierowca - Mirosławiec
ATF POLSKA SP Z O.O.
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierowca kat. C- Mirosławiec, Wałcz, Kalisz P

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mirosławiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa

ATF POLSKA Sp. z o.o. w związku z rozwojem firmy zatrudni na stanowisku:

Kierowca samochodu kat. C

Miejsce pracy: MIROSŁAWIEC

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. C;

  • świadectwo kwalifikacji zawodowej,

  • wykształcenie min. zawodowe;

  • bardzo dobra organizacja pracy;

  • uczciwość, skrupulatność, punktualność;

  • umiejętność sprawnego podejmowania decyzji;

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat);

  • stabilne zatrudnienie;

  • perspektywę długofalowej współpracy;

  • praca w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się zakładzie;

  • atrakcyjne wynagrodzenie:

  • 5.5*********00,00 brutto;

  • dodatkowo płatne nadgodziny;

  • 4 dodatkowe premie w ciągu roku (Wielkanoc, Boże Narodzenie, urodziny pracownika, premia frekwencyjna);

  • premia SODEXO

  • premia stażowa;

  • wynagrodzenie wypłacane do 10-go każdego miesiąca;

  • telefon służbowy;

  • odzież robocza;

  • nowoczesny, ergonomiczny tabor;

  • możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego;

Zadania:

Zatrudniona osoba będzie odpowiadała za:

  • prowadzenie pojazdów Spółki przeznaczonych do transportu odpadów

  • załadunek kontenerów z odpadami,

  • konserwację i dbałość o powierzony sprzęt.

Aplikacje (CV ) w języku polskim wraz z podaniem nazwy stanowiska, prosimy przesyłać za pomocą poczty elektronicznej na adres:

e-mail: praca()atfpolska.com

 Kontakt: Tel. 66*******20

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (j.t. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926).

Spółka nawiąże kontakt z kandydatami odpowiadającymi wymaganiom.

Kandydatki/kandydaci zostaną powiadomione/ni o terminie rozmowy wstępnej telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej.

Nasz firma jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inna cechę prawnie chronioną.

Lokalizacja

Mirosławiec,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Mirosławiec
ID: 471226077