2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Legnica
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierowca kat. C Media Expert - Legnica

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CZasięg transportu: Tylko krajowy

Robię to, co kocham, co zawsze chciałem robić! Cały czas mam wakacje, nie mogłem sobie wymarzyć lepszej pracy... - tak Robert Kubica kocha jazdę. My co prawda nie damy Ci bolidu, ale jeśli masz paliwo w żyłach, to możesz zostać naszym kierowcą. Dołącz do naszego teamu!

Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę bez okresu próbnego

  • wsparcie w trakcie wdrożenia

  • kartę MultiSport z dofinansowaniem

  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem (także dla Twojej rodziny)

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny

  • bony na święta

  • premię świąteczną

  • zniżki na cały asortyment w naszych elektromarketach

  • pomoc i opiekę naszej fundacji Mediaexpert „Włącz się”

  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka

Twoje zadania:

  • dostarczanie towaru do firmowych elektromarketów

  • kontrola ilości i jakości towaru

  • przestrzeganie przepisów BHP oraz dbanie o powierzony sprzęt

Od Ciebie oczekujemy:

  • czynnego prawa jazdy kat. C

  • odpowiedzialności i zaangażowania

  • świadectwa kwalifikacji na przewóz rzeczy – kod 95 (wymagane)

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 678434962