2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Warmińsko-mazurskie
  5. Kierowca - Elbląg
Dodane 13 czerwca 2024

Kierowca kat. C - Magazynier w Sell-Glass Sp. z o.o.

Lokalizacja

Elbląg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Sell-Glass dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu, ma niemal nieograniczone możliwości realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zamówień.

Firma jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie oraz dynamiczny rozwój.

W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego, który świadczy usługi w zakresie mechanicznej obróbki i hartowania szkła płaskiego zatrudnimy pracowników na stanowisko:

Kierowca kat. C - Magazynier

Miejsce pracy: Władysławowo k. Elbląga

Zakres obowiązków :

  • Bezpieczny transport ładunku

  • Dbanie o właściwy stan techniczny pojazdu

  • Przyjęcia dostaw towarów i rozlokowanie ich na magazynie

  • Kompletacja i wydania towarów

  • Ewidencja dokumentów gospodarki magazynowej

Poszukiwane kompetencje:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierowcy kat. C

  • Prawo jazdy kat. C

  • Aktualny kurs przewozu rzeczy

  • Elektroniczna karta kierowcy

  • Uprawnienia UDT (wózek widłowy).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w polskiej firmie z tradycją

  • Zniżki na produkty firmy

  • Programy rozwojowe i szkoleniowe

  • Wpływ na dalszy rozwój firmy

  • Prywatna opieka medyczna

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Elbląg,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Elbląg
ID: 903825559