2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Poznań
  6. Kierowca - Szczepankowo
Dodane 20 maja 2024

Kierowca kat. C - Magazynier - Multisport, LUXMED- Poznań Szczepankowo

Lokalizacja

Poznań, Szczepankowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CZasięg transportu: Tylko krajowy

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko kierowca z uprawnieniami do kierowania pojazdami kat. C. + prace magazynowe(jak nie będzie wyjazdów w danym dniu)

Będą wyjazdy ciężarówką do 12,5T lub busem(plandeka) do 150 km od Poznania(jeździmy stałe trasy) - Jak nie będzie wyjazdu w danym dniu to prace magazynowe.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Kierowca kat.C

Miejsce pracy: Poznań - Szczepankowo

Oferujemy:

·        umowę o pracę(pierwsza na okres 3 miesięcy)

·        konkurencyjne wynagrodzenie,

·        system benefitów - dofinansowanie do karty MultiSport, pakiet prywatnej opieki medycznej LUXMED, ubezpieczenie grupowe,

·        zakupy na preferencyjnych warunkach,

·        przyjazną atmosferę pracy zespołowej.

Twój zakres obowiązków:

·        przyjmowanie i wydawanie towarów,

·        przeprowadzanie inwentaryzacji

·        prace porządkowe na magazynie

·        dostarczanie towarów do klientów,

·        rozładunek towarów,

Nasze wymagania:

·        prawo jazdy kat. C,

·        minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku kierowca- magazynier,

·        odpowiedzialność, rzetelność, lojalność,

·        dyspozycyjność,

·        komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

·        uprawnienia na wózki widłowe (UDT),

·        znajomość branży grzewczej oraz sanitarnej.

O nas:

Firma Marlin opiera swoją działalność na sprzedaży hurtowej i detalicznej w branży grzewczej oraz sanitarnej. Nasz dynamiczny rozwój sprawia, że osiągamy coraz lepsze wyniki sprzedaży i tworzymy większą ilość miejsc pracy.

Chętnych zapraszamy do kontaktu. Dziękujemy za nadesłane aplikacje. informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Szczepankowo
ID: 919498554