2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Zabrze
AB Bechcicki
Dodane 30 kwietnia 2024

Kierowca kat. C lokalizacja Zabrze

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

AB Bechcicki Sp. z o.o. - wiodąca ogólnopolska sieć hurtowni specjalizujących się w sprzedaży materiałów budowlanych funkcjonująca skutecznie na rynku od 1998 roku, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Kierowca kat C

Zadania na stanowisku:

  • prowadzenie pojazdu i dostarczanie towarów będących w ofercie firmy do odbiorców

  • dokonywanie załadunku i zabezpieczanie towaru przed uszkodzeniami w czasie transportu

Wymagamy:

  • doświadczenia w pracy na stanowisku kierowcy samochodu ciężarowego

  • prawo jazdy kategorii C oraz kurs na przewóz rzeczy

  • mile widziane uprawnienia do przewozu materiałów niebezpiecznych ADR

  • inicjatywy, zaangażowania i dobrej organizacja pracy

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

  • dofinansowanie do opieki medycznej

  • karty Multi Sport dla pracowników i ich rodzin

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 895816703