2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Będzin
  6. Kierowca - Brzozowica
Dodane 16 kwietnia 2024

KIEROWCA KAT C. / Kompania Dystrybucyjna Tedi

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Będzin, Brzozowica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

KIEROWCA KAT. C KOMPANIA DYSTRYBUCYJNA TEDI

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów w branży FMCG w kraju, działającym na rynku od ponad 30 lat. Posiadamy 11 centrów logistycznych z własną flotą. Stawiamy na rozwój  tworząc nową jakość dystrybucji. W związku z rozwojem, poszukujemy kierowców na teren województwa śląskiego

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, zorganizowaną i posiadasz prawo jazdy kat. C, ta oferta jest dla Ciebie.

NAZWA STANOWISKA: Kierowca - dostawca

MIEJSCE PRACY:  BĘDZIN

OPIS STANOWISKA:

  • dystrybucja artykułów spożywczych na terenie Śląska,

  • terminowa realizacja dostaw,

  • załadunek i wyładowywanie towaru,

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. C,

  • doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych,

  • dobra organizacja czasu pracy,

  • dokładność, sumienność i odpowiedzialność,

  • wysoka kultura osobista,

  • zaangażowanie i chęć do pracy,

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • system motywacyjny i premiowy,

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji

Na potrzeby procesu rekrutacji przetwarzać będziemy następujące dane osobowe: imię i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe (adres, e-mail, telefon), wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.  Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu pracy w związku z czym nie jest wymagane wyrażenie zgody na ich przetwarzanie. Bez tych danych  nie jest możliwe przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego, a w konsekwencji nawiązanie stosunku pracy. Dane osobowe, służyć mają wyłącznie prowadzonej rekrutacji. Dane osobowe będą zbierane i przetwarzane przez Kompanię Dystrybucyjną TEDI sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Nowych Piekutach, adres: ul. Główna 23, 18-212 Nowe Piekuty. Dane nie będą przekazywane podmiotom trzecim. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Panu/Pani prawo do: a) uzyskania potwierdzenia, czy dane osobowe są nadal przetwarzane przez; b) dostępu do tych danych; c) informacji o celach przetwarzania, odbiorcach, którym dane zostaną ujawnione, okresie przechowywania danych, d) sprostowania danych; e) żądanie usunięcia danych po zrealizowaniu celu, dla którego były przetwarzanie; f) żądania ograniczenia przetwarzania danych; g) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych; h) żądania przesłania danych innemu administratorowi; i) wniesienia skargi do Prezesa UODO

Śląskie

Śląskie, Będzin, Brzozowica
ID: 860099093