2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Wrocław
  6. Kierowca - Krzyki
Dodane Dzisiaj o 11:03

Kierowca kat.B i kierowca kat.C

Wynagrodzenie

6 900 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Dorado.pl - dostawca artykułów spożywczych dla gastronomii, zatrudni

kierowcę z prawo jazdy KAT B I KAT C

  •  OPIS STANOWISKA

    • załadunek i rozładunek oraz dostarczenie towaru wg wyznaczonej trasy

    • dbanie o czystość i stan techniczny samochodu

    • miejsce pracy Wrocław i okolice

  • WYMAGANIA:

    •  prawo jazdy kat C z kartą kierowcy ,uprawnienia na przewóz rzecz

    • prawo jazdy kat B

    • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

    • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

    • sumienność, uczciwość,dokładność

    • doświadczenie w dystrybucji art. spożywczych będzie dodatkowym atutem

  • CO OFERUJEMY:

  • umowa o pracę, na pełen etat

  • zarobki w wysokości 4500 do 5800 netto ( w zależności od uprawnień i zaangażowania)

  • dopłaty do ubezpieczenia na życie i pakietu medycznego

 Adres: Wrocław ul.Giełdowa 12

Prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 755733883