2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Konin
Dodane 21 maja 2024

Kierowca KAT C + HDS Miejsce pracy Belgia

Lokalizacja

Konin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Kierowca KAT C + HDS

Miejsce pracy: Belgia

Zakres obowiązków:

  • Transport szalunków na projekty budowlane na terenie Belgii

  • Załadunek i rozładunek materiałów przy użyciu hydraulicznego dźwigu samochodowego (HDS)

  • Dbanie o powierzony sprzęt oraz jego regularna konserwacja

  • Współpraca z zespołem budowlanym na miejscu dostawy

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii C

  • Uprawnienia na HDS

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem

  • Odpowiedzialność, sumienność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • Zakwaterowanie na miejscu

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja swbgroup.eu lub kontakt telefoniczny pod numerem: =48**********21 .

Lokalizacja

Konin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Konin
ID: 918207090