2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Wrocław
  6. Kierowca - Psie Pole
Dodane 13 maja 2024

Kierowca Kat. C + E z Uprawnieniami na HDS

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Mobilnekontenery.pl – producent kontenerów biurowych, socjalnych, sanitarnych, pawilonów handlowych z wieloletnim doświadczeniem poszukuje doświadczonego i odpowiedzialnego kierowcę do pracy na stanowisku kierowcy kat. C + E z uprawnieniami na obsługę żurawi HDS.

Lokalizacja: Ligota Piękna k/Wrocławia

Obowiązki:

  • Prowadzenie pojazdu ciężarowego kat. C + E zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa

  • Realizacja tras transportowych zgodnie z harmonogramem

  • Obsługa żurawia HDS przy załadunku i rozładunku kontenerów

  • Zapewnienie bezpieczeństwa podczas transportu i operacji żurawiem

  • Dokładność w prowadzeniu dokumentacji związanej z przewozem

Wymagania:

  • Posiadanie prawa jazdy kat. C + E

  • Uprawnienia do obsługi żurawia HDS

  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych

  • Umiejętność sprawnej obsługi żurawia HDS

  • Znajomość przepisów prawa drogowego oraz zasad bezpieczeństwa w transporcie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie produkującej kontenery

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • Pracę w dynamicznym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail  lub kontakt telefoniczny pod numerem 732 915 915

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Czekamy na aplikacje od ambitnych i zaangażowanych kierowców, gotowych do pracy w dynamicznym środowisku transportowym!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 915205394