2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Zielonka
Dodane 29 maja 2024

Kierowca kat. C+E z HDS

Lokalizacja

Zielonka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Stalko Przybysz i Wspólnicy Sp. z o.o. zajmuje się m.in. sprzedażą hurtową i detaliczną materiałów budowlanych i hutniczych. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie dało nam ugruntowaną pozycję na rynku i sprawiło, że zaufało nam wiele firm.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Kierowca C+E z HDS

(woj. mazowieckie – wyjazdy Zielonka k. Warszawy)

Zadania:

  • Kierowanie samochodem ciężarowym z naczepą typu platforma/z HDS

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C+E

  • Uprawnienia HDS

  • Doświadczenie na stanowisku kierowcy kat. C+E oraz HDS

  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie

  • Dyspozycyjność

  • Świadectwo kwalifikacji

  • Aktualne orzeczenie lekarskie oraz aktualne badania psychologiczne

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie

  • Zatrudnienie w formie na umowę o pracę

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Możliwość uzyskania karty Fit Profit, ubezpieczenia zdrowotnego i prywatnej opieki medycznej.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt telefoniczny na wskazany numer telefonu - 60*******49

Lokalizacja

Zielonka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Zielonka
ID: 660424716