2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Margońska Wieś
Dodane 24 kwietnia 2024

kierowca kat. C+E teren kraju

Lokalizacja

Margońska Wieś

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko krajowy

BroMargo Hatchery prosta spółka akcyjna poszukuje pracownika na stanowisko kierowcy kat. C+E

Pracując w naszej firmie zyskasz:

·        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·        stałą pensję oraz premię zawsze na czas,

·        pracę w dużej, stabilnej, rozwijającej się firmie.

Skontaktuj się z nami, jeśli:

·        posiadasz prawo jazdy kategorii C+E,

·        posiadasz kartę kierowcy,

·        ukończyłeś kurs na przewóz rzeczy,

·        aktualne badania lekarskie i psychotechniczne,

·        mile widziana licencja na transport zwierząt.

Zakres obowiązków:

·        transport piskląt jednodniowych i jaj wylęgowych,

·        wykonywanie czynności związanych z załadunkiem i rozładunkiem,

·        prowadzenie dokumentacji pojazdu.

Miejsce pracy: teren całego kraju.

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez BroMargo Hatchery Prosta Spółka Akcyjna z  siedzibą w Margońskiej Wsi 42a, w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko kierowca"

CV proszę dostarczyć do siedziby firmy pod adresem Margońska Wieś 42a, przesłać za pośrednictwem OLX lub na adres mailowy monika.maliszewska[małpa].bromargo.pl

Lokalizacja

Margońska Wieś,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Margońska Wieś
ID: 690359128