2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Wrocław
  6. Kierowca - Krzyki
Dodane 22 maja 2024

Kierowca kat. C+E pojedyncza obsada system 2/1

Wynagrodzenie

10 500 - 11 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

TVM Transport & Logistics sp. z o.o. - jesteśmy liderem w transporcie drobnicowym.

W branży TSL działamy od ponad 10 lat, realizując transporty w 19 krajach europejskich. Posiadamy  flotę ponad 140 pojazdów ciężarowych i zatrudniamy blisko 250 kierowców. Magazyn we Wrocławiu to kolejny – piąty już w Polsce, a 8 w Europie magazyn Grupy TVM.

Zakres obowiązków:

  • realizacja tras krajowych i międzynarodowych wykonywanych głównie na kierunkach: Czechy, Niemcy, Holandia, Słowacja, Austria, Węgry,

  • bezpieczny przewóz ładunków- kilka punktów załadunkowych/rozładunkowych na jednej trasie,

  • nadzór nad dokumentacją transportową.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie wypłacane w całości na konto kierowcy,

  • wyjazdy z bazy we Wrocławiu (dzielnica Krzyki),

  • pracę w pojedynczej obsadzie w systemie 2/1,

  • nowoczesną flotę (Scania, Volvo, Man, Mercedes),

  • samochód przypisany do kierowcy na czas preferowanego systemu,

  • służbowy telefon i wsparcie firmy 24h w każdym miejscu na trasie,

  • dofinansowanie aktywności sportowych (karta Multisport),

  • firmowe ubranie robocze.

Od kandydatów wymagamy:

  • prawa jazdy kat. CE, karty kierowcy, świadectwa kwalifikacji zawodowej (kod 95),

  • minimum rocznego doświadczenia na stanowisku kierowcy,

  • zaangażowania w wykonywaną pracę,

  • dbałości o powierzony sprzęt,

  • znajomości podstaw dokumentacji CMR,

  • uczciwości.

Masz pytania:

napisz: rekrutacja(małpa)tvm.net.pl

Spełniając obowiązek prawny w zakresie danych osobowych informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma TVM Transport & Logistics sp. z o.o.

Pełna treść obowiązku informacyjnego została zamieszczona pod adresem: www.tvm.net.pl/rodo-tvm-tl-pl

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 916737564