2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Podkarpackie
  5. Kierowca - Krosno
Dodane 30 kwietnia 2024

Kierowca KAT. C+E Łososina Dolna oraz okolice - co dzień w domu

Lokalizacja

Krosno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa

Zatrudnię kierowcę kat C +E do pracy w transporcie krajowym - praca w centrum dystrybucyjnym Biedronki w Wojniczu k/Tarnowa

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych

  • prawo jazdy kat C+E

  • aktualne badania lekarskie i psychologiczne

  • świadectwo kwalifikacji

  • dyspozycyjność

  • umiejętność pracy w zespole

  • sumienność i odpowiedzialność

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie pojazdów ciężarowych (ciągnik + chłodnia)

  • Dostarczanie towaru do marketów Biedronka zgodnie ze zleceniami,

  • Rozładunek przewożonego towaru wózkiem elektrycznym

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Elastyczny grafik 4x2

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników i posiadanych kwalifikacji od 5500 do 7000 netto na rękę

  • Codzienne powroty do domu - samochód parkowany w okolicy Krosna

KONTAKT WYŁĄCZNIE TELEFONICZNY

NR. TEL. 88*******88

Lokalizacja

Krosno,

Podkarpackie

Podkarpackie, Krosno
ID: 719426812