2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Tychy
Dodane 03 kwietnia 2024

Kierowca kat. C + E linia kurierska TYCHY - GDAŃSK

Wynagrodzenie

8 900 - 9 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

OPIS

Opis stanowiska: transport krajowy, praca na miejscu

Wymagania:

·         prawo jazdy kategorii C+E oraz karta kierowcy

·         aktualne uprawnienia na przewóz rzeczy (kod 95)

·         aktualne badania psychologiczne

·         doświadczenie

·         dyspozycyjność

·         niekaralność

Pracodawca zastrzega sobie możliwość pozyskania referencji od byłych pracodawców oraz możliwość wglądu do świadectw pracy przed nawiązaniem stosunku pracy. Pracodawca umożliwia zapoznanie się z pojazdem dedykowanym dla kandydata-kierowcy.

Oferujemy:

·         umowę o pracę

·         atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w terminie, brutto 8900-9200 PLN

·         flotę sprawnych i wyposażonych pojazdów

Proszę o kontakt tel od pon do pt w godz 9:00 - 19:0

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 898877509