2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Wykroty
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierowca kat. C+E – Kontenery BDF.

Lokalizacja

Wykroty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowyDyspozycyjność: Praca zmianowa

Logiserv Group Sp. z o.o. Sp. j. jest innowacyjną firmą specjalizującą się w usługach z zakresu obróbki stali, metali nieżeliwnych, tkanin oraz tworzyw sztucznych. Wysoko zaawansowane technologicznie maszyny pozwalają nam na utrzymanie jakości produkcji niezależnie od wielkości zleceń. Jesteśmy gotowi dostarczyć kompletne wyroby jak i komponenty.

Spełniamy międzynarodowe standardy jakości, m.in. ISO 9001, EMAS, BREEAM. Kompleksowość oferty pozwala nam na kontrolę prawidłowego przebiegu zlecenia, począwszy od wstępnej koncepcji, przez produkcję, aż po dostawę gotowego produktu własnym taborem.

Powstający w Wykrotach zakład będzie wyznaczać nowe standardy w zakresie wykorzystywanych technologii, dbałości o środowisko, bezpieczeństwo i komfort pracy.

MIEJCE PRACY: Niemcy

Wymagania:

  • Aktualne prawo jazdy kat. C + E;

  • Karta kierowcy;

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań;

  • Mile widziana znajomość jezyka niemieckiego lub angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie pojazdem ciężarowym w ruchu międzynarodowym;

  • Obsługa kontenerów BDF;

  • Transport mebli bezpośrednio z fabryki oddalonej o 50 km od Zgorzelca do klientów na terenie Niemcy/Austria/Beneluks/Szwajcaria;

  • Rozładunek towarów u klienta przy pomocy wózków transportowych;

  • Dbanie o stan techniczny zestawu, jak i o kontenery BDF.

Oferujemy:

  • Baza z bezpłatnym parkingiem na samochody osobowe znajdująca się w miejscowości Iłowa (Dolnośląskie, 68-120);

  • Baza z zapleczem sanitarnym na terenie Niemiec przeznaczona na postoje w środku tygodnia;

  • Bezpieczeństwo: stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie (350 PLN brutto za dzień przebywania za granica, przy 18 dniach pracy za granicą 11300 brutto/miesiąc);

  • Praca bez systemu (od niedzieli – poniedziałku do piątku);

  • Zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;

  • Przyjazna atmosfera i współpraca oparta na szacunku;

  • Pakiet benefitów.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wykroty,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wykroty
ID: 881250826