2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Pszczyna
Dodane 28 maja 2024

Kierowca kat. C+E/HDS

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pszczyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Kierowca kat. C+E/HDS z kodem 95 w prawie jazdy

Opis stanowiska:

Firma prowadząca prace budowlane na terenie całej Polski zatrudni kierowcę kat. C+E do przewozu materiałów budowlanych pomiędzy własnymi budowami oraz do obsługi HDS.

Wymagania:

- ważne prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy,

- uprawnienia HDS,

- doświadczenie w prowadzeniu samochodu ciężarowego ,

- gotowość do pracy w delegacji

 - kod 95 w prawie jazdy

Zakres obowiązków:

- transport towarów na terenie kraju,

- nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów przewozowych,

- obsługa i kontrola stanu technicznego pojazdu.

Oferujemy:

- dobrą atmosferę w pracy oraz solidne wsparcie ze strony naszego zespołu,

- zdobycie cennego doświadczenia,

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia (6000-8000 zł),

- dla cudzoziemców pomoc w zalegalizowaniu pobytu (oświadczenia / zezwolenia / karty pobytu).

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV.

Lokalizacja

Pszczyna,

Śląskie

Śląskie, Pszczyna
ID: 919791411