2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Śródmieście
KRAMAT
Dodane Dzisiaj o 12:36

Kierowca kat. C+E Ciągnik + Naczepa Chłodnia

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Uprawnienia ADRZasięg transportu: Tylko międzynarodowyDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Jesteśmy firmą świadczącą usługi przewozu ładunków w temperaturze kontrolowanej. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku opartą na wieloletnim doświadczeniu. Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym leków i środków farmaceutycznych.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierowca Kat. C+E Ciągnik + Naczepa Chłodnia

Twoje obowiązki:

Transport towarów w kontrolowanej temperaturze.

1:1 transport dla jednego klienta (bez doładunków)

Stały kontakt z Dyspozytorem

Obrót dokumentów przewozowych

Nasze oczekiwania:

Prawo jazdy kat. C + E z kodem 95

Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

Punktualność, uczciwość i odpowiedzialność

Znajomość topografii Europy

Gotowość do pracy i dyspozycyjność

 Uprawnienia ADR mile widziane

Ważny paszport

Zaświadczenie o niekaralności

W zamian oferujemy:

Stawka:

umowa o pracę - 450zł za dzień pracy

Działalność gospodarcza 550zł za dzień pracy

Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub na działalność gospodarczą

Nowoczesna flota samochodowa ( Nowe Ciągniki + Nowe Naczepy )

Stabilne zatrudnienie, wysokie zarobki i terminowe wypłaty wynagrodzeń

System pracy 3:1 z możliwością dłuższych wyjazdów

Praca w przyjaznej atmosferze

Możliwość wykonywania uprawnień ADR

Skontaktuj się z nami telefonicznie 72*******33 w godzinach od 08:00 do 17:00 lub wyślij swoje CV za pośrednictwem platformy OLX.

W CELU SZYBSZEGO PROCESU REKRUTACJI, ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA FORMULARZA POD LINKIEM PODANYM PONIŻEJ.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 911927704