2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Wyszków
Dodane 11 kwietnia 2024

Kierowca kat. C+E - Biedronka Wyszków, codziennie w domu

Lokalizacja

Wyszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Zatrudnię kierowcę krajowego kat. C+E codziennie powroty do domu

Auto na Centrum Dystrybucyjnym Biedronka Wyszków, ul. Leśna

Twój zakres obowiązków:

  • przewóz i dostarczanie towaru dla klienta Jeronimo Martins,

  • rozładunek towaru,

  • prowadzenie dokumentacji przewozowej

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako kierowca

  • sumienność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • stałe trasy i punkty dostaw,

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

Zapraszam do kontaktu telefonicznego ws. szczegółów w godzinach 8-16, od poniedziałku do piątku.

881_951_168

Lokalizacja

Wyszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wyszków
ID: 785282757