2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Łódzkie
  5. Kierowca - Ozorków
Dodane 22 kwietnia 2024

Kierowca kat. C+ E/ B+E

Lokalizacja

Ozorków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Opis

Praca mobilna

Polska, Niemcy Belgia ,Holandia

Praca polega na transporcie pojazdów

na kat C+E - Mercedes Atego +przyczepa (największa kabina/2 łóżka klima vebasto lodówka

na kat. B+E - nowe IVECO daily z sypialką + laweta 8,5m.

zakres obowiązków

  • załadunek pojazdów/towaru blisko bazy ,dostawa+ odbiór i powrót

  • dbałość o pojazd

  • kontakt z dyspozytorem

  • odpowiedzialność za bezpieczny transport towarów

  • wyjazdy w kółkach lub wyjazdy tygodniowe

wymagania

  • posiadanie prawa jazdy kat. C+E lub B+E, kartę kierowcy

  • mile widziane doświadczenie

  • znajomości podstawowych czynności związanych z obsługą pojazdu

Lokalizacja

Ozorków,

Łódzkie

Łódzkie, Ozorków
ID: 835847982