2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Koziegłowy
Dodane 05 kwietnia 2024

Kierowca kat. C+E

Lokalizacja

Koziegłowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EDyspozycyjność: Praca zmianowa

Spółka Lenker wchodząca w skład grupy kapitałowej Aquanet SA poszukuje osoby na stanowisko kierowca kat. C+E

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • realizację zleceń powierzonych przez pracodawcę;

  • dbałość o powierzony sprzęt;

  • reprezentowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy;

    OCZEKUJEMY:

  • prawo jazdy kat. C +E,

  • wykształcenia min. zawodowego;

  • co najmniej 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • mile widziane doświadczenie w pracy na ciągnikach siodłowych z wannami;

  • umiejętności planowania oraz zarządzania czasem pracy;

    OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • pakiet medyczny

  • możliwość rozwoju osobistego;

  • niezbędne szkolenia;

  • wynagrodzenie zależne od efektów pracy.

  • praca w systemie zmianowym (Koziegłowy)

    Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

    Osoby zainteresowane spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłane aplikacje nie będą zwracane.

    Informujemy, że Administratorem danych jest LENKER SP. Z O.O. z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Wiśniowej 13. Jeżeli uznają Państwo, że dane osobowe będą przetwarzane niezgodnie z wymogami prawa mają Państwo prawo wnieść skargę do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Informujemy, mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłosić sprzeciw. W tym celu prosimy o kontakt z biurem - dane kontaktowe na www.lenker.pl

Lokalizacja

Koziegłowy,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Koziegłowy
ID: 909595278