2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Opolskie
  5. Praca za granicą - Kluczbork
Mateusz
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierowca kat. C+E

Wynagrodzenie

73 - 76 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kluczbork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służboweRekrutacja online

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie doświadczonego i niezawodnego kierowcy ciężarówki, który dołączy do naszego działu transportu. Jako kluczowy członek naszego zespołu będziesz odpowiedzialny za bezpieczny transport różnego rodzaju ładunków, w tym kontenerów, naczep i cystern. Idealny kandydat posiada prawo jazdy kategorii C + E z ważnym kodem 95, a najlepiej licencję ADR.

Obowiązki:

  • Bezpieczna transport ładunku do wyznaczonych lokalizacji

  • Przestrzeganie wszystkich przepisów ruchu drogowego podczas jazdy

  • Przeprowadzanie kontroli przed i po podróży w celu zapewnienia bezpieczeństwa i funkcjonalności pojazdu

  • Załadunek i rozładunek ładunku przy użyciu odpowiedniego sprzętu i technik

  • Prowadzenie dokładnej ewidencji dostaw, przebiegu i przepracowanych godzin

  • Komunikacja z dyspozytorami, współpracownikami i klientami

  • Przestrzeganie zasad i procedur firmy

  • Utrzymywanie czystości i porządku wewnątrz i na zewnątrz ciężarówki

Główne wymagania:

  • Ważne prawo jazdy kat. C + E z kodem 95.

  • Preferowana licencja ADR.

  • Cargo card do transportu kontenerów.

  • Udokumentowane doświadczenie jako kierowca ciężarówki, z czystym rekordem jazdy.

  • Zdolność do bezpiecznej i wydajnej obsługi różnych rodzajów ładunków.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Dbałość o szczegóły i zdolności organizacyjne.

  • Zdolność do pracy samodzielnej i w zespole.

  • Gotowość do okazjonalnego nocowania w ciężarówce podczas transportu naczep i cystern.

Warunki zatrudnienia:

  • Nieustanne wsparcie szkoleniowe i merytoryczne

  • Fantastyczny zespół współpracowników

O Kliencie:

W Van der Helm wszystko kręci się wokół transportu i logistyki. Od doradztwa po wdrożenia, Van der Helm odciąża klientów w całym łańcuchu dostaw. Van Der Helm oferuje konkurencyjne pakiety wynagrodzeń i świadczeń, a także możliwości rozwoju zawodowego i awansu zawodowego. Dołącz do nas w dostarczaniu doskonałości w usługach transportowych.

Lokalizacja

Kluczbork,

Opolskie

Opolskie, Kluczbork
ID: 903806898