2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Łódzkie
  5. Kierowca - Pabianice
Dodane 03 czerwca 2024

Kierowca kat C+E

Lokalizacja

Pabianice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Firma ABM Jędraszek w Pabianicach, producent stolarki okiennej PCV i ALU  zatrudni kierowców kat. C+E w transporcie krajowym i międzynarodowym. Firma działa na rynku od 25 lat, sukcesywnie budując polską markę o międzynarodowym zasięgu.

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • nowoczesny tabor

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • pakiet medyczny, karta Multisport

Czego wymagamy:

  • ważne prawo jazdy kat. C+E

  • karta kierowcy

  • świadectwo kwalifikacji zawodowej

  • zaangażowanie i motywacja do pracy

  • mile widziane doświadczenie zawodowe minimum 2 lata

  • uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego będą dodatkowym atutem

Twoje zadania:

·         dostawy wyrobów własnych do klientów na terenie kraju i UE

·         odbiór surowca

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 69*******41/ 51*******31

Lokalizacja

Pabianice,

Łódzkie

Łódzkie, Pabianice
ID: 920310262