2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Radzymin
Dodane 16 kwietnia 2024

Kierowca kat C - dystrybucja 7000 zł na rękę

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radzymin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Witam, mam do zaoferowania pracę jako kierowca do dystrybucji artykułów spożywczych do sklepów Żabka. Zaczynamy ok 4:00, a miejsce załadunku to Małopole. Praca polega na dostawie do sklepów pojemników z towarem które są ułożone na palecie. Pracujemy od poniedziałku do soboty (co drugi poniedziałek wolny). Zarobki 7 tys na rękę. Nowe Auta Iveco 10EP - pod dom.

Wymagane:

  • doświadczenie w prowadzeniu aut dostawczych - kat C,

  • prawo jazdy kat C + kod 95 oraz karta kierowcy

  • książeczka sanepidu oraz orzeczenie lekarskie o braku przeciwskazań do transportu żywności,

  • zaświadczenie o niekaralności,

  • wysoka kultura osobista,

  • sprawność fizyczna

  • punktualność oraz odpowiedzialność

Obowiązki:

  • Załadunek i zabezpieczanie przewożonego ładunku

  • Rozładunek wózkiem transportowym (kurierskim)

  • Dbanie o powierzony sprzęt

CV z dopiskiem miejsca zamieszkania oraz zdj proszę wysyłać za pośrednictwem OLX.

Lokalizacja

Radzymin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radzymin
ID: 912291864