2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Wyszków
KRAMAT
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierowca kat. C Chłodnia Transport Międzynarodowy

Lokalizacja

Wyszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Uprawnienia ADRZasięg transportu: Tylko międzynarodowyDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Jesteśmy firmą świadczącą usługi przewozu ładunków w temperaturze kontrolowanej. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku opartą na wieloletnim doświadczeniu. Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym leków i środków farmaceutycznych.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierowca Kat. C Chłodnia Double Deck 23 + 18 ep z windą Transport Międzynarodowy

Twoje obowiązki:

·        Transport towarów w kontrolowanej temperaturze.

·        Stały kontakt z Dyspozytorem

·        Obrót dokumentów przewozowych

·        Minimalny czas trwania wyjazdu po EU to 3 tygodnie. ( 3:1 , 4:1 )

Nasze oczekiwania:

·        Prawo jazdy kat. C

·        Doświadczenie na trasach Międzynarodowych. Znajomość CMR.

·        Odpowiedzialność (transport leków - punktualność)

·        Znajomość topografii Europy

·        Gotowość do pracy

·        Uczciwość i przyzwoitość

·        uprawnienia ADR (mile widziane)

·        Ważny paszport

·        Zaświadczenie o niekaralności

W zamian oferujemy:

·        Zatrudnienie na umowę o pracę

·        Możliwości zatrudnienia na działalność gospodarczą

·        Nowoczesna flota samochodowa

·        Nowe pojazdy- Maksymalny wiek auta to 3 lata

·        Wysokie zarobki

·        Terminowość płatności

·        Przyjemna atmosfera

·        Możliwość wykonywania uprawnień ADR

Skontaktuj się z nami przez OLX lub telefonicznie. Zadzwoń pod nr 72*******33 od 08:00 do 17:00.

W CELU SZYBSZEGO PROCESU REKRUTACJI, ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA FORMULARZA POD LINKIEM PODANYM PONIŻEJ.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wyszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wyszków
ID: 911920026