2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Podkarpackie
  5. Kierowca - Górno
Dodane 12 kwietnia 2024

Kierowca kat. C + E betonomieszarka, pompa do betonu, hds

Lokalizacja

Górno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CZasięg transportu: Tylko krajowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Firma TT BRUK zatrudni pracowników na stanowiska :

-Kierowca kat. C z uprawnieniami na pompy do betonu

-Kierowca kat. C betonomieszarka

-Kierowca kat. C+E (wywrotka)

-Kierowca kat. C+E (HDS)

Opis stanowiska:

• Transport lokalny

• Obsługa transportowa betoniarni

Wymagania:

• uprawnienia na pompy do betonu(w przypadku pompy do betonu)

• prawo jazdy kat. C

• ważne świadectwo kwalifikacji, badania lekarskie

• odpowiedzialność, sumienność i dokładność

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

• przestrzeganie norm czasu pracy kierowcy,

• tabor wyposażony w najnowsze rozwiązania technologiczne, które sprzyjają bezpieczeństwu i komfortowi pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy lub o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 66*******60 lub 17 7728 760

Do przesłanego CV prosimy o dodanie klauzuli :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę TTbruk moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku).”

Lokalizacja

Górno,

Podkarpackie

Podkarpackie, Górno
ID: 541657805