2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Podkarpackie
  5. Kierowca - Mielec
Rekrutacja Basco 2
Dodane 01 maja 2024

Kierowca kat. C - Basco 2

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko krajowy

Ponad 70 000 produktów w ofercie, kilkadziesiąt milionów przejechanych kilometrów, niezliczona ilość rozdanych uśmiechów. To właśnie Basco 2 – lider wśród firm z zakresu techniki grzewczej i instalacyjnej. Doświadczenie czerpiemy z 30-letniej działalności firmy na polskim rynku. Szczególny nacisk kładziemy na komunikację i dobrą współpracę między pracownikami, gwarantując im stabilność zatrudnienia, możliwość rozwoju i bogaty program wsparcia. W związku z dynamicznym rozwojem firmy Basco 2 do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierowca kat. C

Twój zakres obowiązków

• dystrybucja towarów na obszarze działania firmy (m.in. województwo podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie, lubelskie, mazowieckie)

• dbanie o prawidłowy obieg dokumentów transportowych

• kontrola ilościowa i jakościowa wydawanych towarów

• terminowa dostawa towarów

• dbałość o powierzone mienie i wizerunek firmy

Nasze wymagania

• prawo jazdy kategorii C

• brak przeciwwskazań do pracy na stanowisku kierowcy

• dobra orientacja w topografii regionu

• dyspozycyjność

• samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność

• wysoka kultura osobista

• doświadczenie na stanowisku kierowcy

To oferujemy

• atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę

• prywatna opieka medyczna

• ubezpieczenie grupowe

• awanse w strukturach firmy

• przyjazne środowisko pracy

• ciekawa praca w dynamicznym zespole

• wdrożenie na początku ścieżki zawodowej

• spotkania integracyjne

Osoby spełniające wymagania prosimy o wysłanie CV poprzez formularz. Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych.

Dołącz do najlepszych! Razem możemy osiągnąć sukces! Zostań częścią naszego zespołu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 873797024