2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Podkarpackie
  5. Kierowca - Leżajsk
Texpol
Dodane 28 maja 2024

Kierowca - kat. C

Lokalizacja

Leżajsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej

Texpol  to lider w dystrybucji narzędzi i materiałów dla różnorodnych sektorów rynku. Jako dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo oferujemy szeroką gamę produktów wysokiej jakości, w tym elektronarzędzia, narzędzia ręczne, sprzęt pneumatyczny i hydrauliczny, artykuły lutownicze i spawalnicze, a także bogaty asortyment dla ogrodu, chemii budowlanej i zamocowań.  Naszą misją jest dawanie klientom możliwości satysfakcjonującego wyboru i obsługę o najwyższym standardzie, a pracownikom szanse rozwoju i współtworzenia, ceniąc szczególnie zaangażowanie i pomysłowość w działaniu. Poznaj nas lepiej, odwiedź naszą stronę texpol.info

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko KIEROWCY KAT. C

Miejsce pracy: Teren województwa podkarpackiego i województwa ościenne

Zakres obowiązków

  • dostawa towarów do sklepów i hurtowni według ustalonych tras,

  • pomoc przy załadunku towarów,

  • przyjmowanie płatności gotówkowych od kontrahentów,

  • dbanie o stan techniczny i wizualny pojazdu.

Oczekujemy od Ciebie

  • czynnego prawa jazdy kat. C,

  • aktualnego świadectwa kwalifikacji zawodowej zezwalające na przewóz rzeczy,

  • aktualnego badania lekarskiego i badań psychologicznych,

  • karty kierowcy,

  • znajomości czasu pracy kierowcy,

  • dobrej organizacja pracy.

Zapewniamy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę od poniedziałku do piątku,

  • komfortowe warunki pracy i codzienny powrót do domu,

  • możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

  • zniżki na firmowe produkty i usługi,

  • świadczenia socjalne,

  • spotkania integracyjne,

  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie.

Lokalizacja

Leżajsk,

Podkarpackie

Podkarpackie, Leżajsk
ID: 916626393