2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Podlaskie
  5. Kierowca - Białystok
  6. Kierowca - Białostoczek
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierowca kat. B - zaopatrzenie

Lokalizacja

Białystok, Białostoczek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Bruno Tassi to ogólnopolska hurtowania mięsa, drobiu i wędlin.

Szukamy kierowcy do oddziału przy ul. Generała Andersa 73 w Białymstoku.

Główne zadania:

  • Załadunek i rozładunek towaru,

  • Praca w godzinach 5:00 - 12:00,

  • Terminowe dostarczanie towaru do Klientów - sklepy detaliczne,

  • Dbałość o powierzony sprzęt firmowy,

  • Dbałość o relacje z Klientami.

 Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej,

  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych typu Iveco,

  • Gotowość do pracy w godzinach 5:00 - 12:00,

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia,

  • Samodzielność i rzetelność w działaniu,

  • Komunikatywność.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat,

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego za życie,

  • Pakiet medyczny,

  • Karta Multisport,

  • Możliwość zakupów spożywczych po cenach hurtowych.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza i przesłania CV.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Białostoczek
ID: 754381313