2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Zachodniopomorskie
  5. Kierowca - Szczecin
  6. Kierowca - Gumieńce
Dodane 15 kwietnia 2024

Kierowca kat. B w hurtowni piekarsko-cukierniczej.

Wynagrodzenie

4 800 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Hurtownia Zamorscy Sp. J. regionalny lider zaopatrzenia cukierni, piekarni, lodziarni i gastronomii poszukuje kierowcy z prawem jazdy kategorii B do transportu towaru samochodem dostawczym do 3,5t w Szczecinie i okolicach. Praca na samochodach Fiat Ducato lub Iveco Daily. Praca w siedzibie firmy w Przecławiu

Warunki:

  • praca w godzinach 7-15 bez nadgodzin

  • kursy do 300km

  • nowoczesna flota pojazdów

  • umowa o pracę

  • rozładunek do magazynu klienta

  • odpowiedzialność za gotówkę i dokumenty

  • miesięczny okres próbny

  • pomoc w przygotowywaniu towaru w magazynie

  • inne zadania w gestii kierownika logistyki

  • wymagane prawo jazdy kat. B od co najmniej roku i doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych

Szukamy osoby dynamicznej, szukającej stabilizacji, odpowiedzialnej i nie bojącej się pracy fizycznej. Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu.

UWAGA KWOTA W OGŁOSZENIU JEST KWOTĄ BRUTTO wg regulaminu OLX

Kwota netto na start to 3600 w pierwszym miesiącu i 3900 po okresie próbnym. Po pół roku, z dodatkiem stażowym 4200.

Rekrutacja otwarta od 08.04.2024 ogłoszenie aktualne. Praca od zaraz.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 701813848