2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Bielsko-Biała
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierowca kat. B / uzupełnianie automatów vendingowych - Bielsko-Biała

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • dostarczanie przesyłek pod wskazany adres
  • uzupełnianie produktów w automatach vendingowych
  • pomoc w pracach magazynowych
  • przygotowywanie przesyłek do dostawy
  • utrzymywanie czystości i porządku na magazynie oraz powierzonym samochodzie

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na etat i umowę o pracę
  • pracę w młodym i kreatywnym zespole
  • 8 godzinny czas pracy
  • praca w centrum Bielska-Białej (dostawy głównie w obrębie woj. śląskiego)
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwa w szkoleniach
  • stabilną pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju finansowego

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość obsługi komputera
  • sprawność fizyczna
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy i samodyscyplina
  • wysoka kultura osobista
  • odpowiedzialność
  • zaangażowanie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 680467163