2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Tczew
Dodane 22 maja 2024

Kierowca kat B Tczew , transport lokalny

Wynagrodzenie

4 300 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na kierowców .

WYMAGANIA :

  • prawo jazdy kategorii B ,

  • brak nałogów

  • sumienność, uczciwość, odpowiedzialność za powierzone mienie

  • zaświadczenie o niekaralności

  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych minimum 2 lata ( wymagane )

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

  • mile widziana książeczka sanepidowska lub chęć do jej wyrobienia

  • kierowca mieszkający w Tczewie lub okolicach ( warunek konieczny )

OFERUJEMY :

  • stała praca przez cały rok

  • telefon służbowy po okresie próbnym

  • umowa o pracę

  • szkolenia wstępne i okresowe

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz zaangażowania

OBOWIĄZKI :

  • załadunek towaru z magazynu w Tczewie

  • rozwożenie towaru do aptek, szpitali oraz osób prywatnych wg przydzielonego rejonu

  • dbanie o powierzone mienie

Więcej informacji udzielam telefonicznie .

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami .

Wysyłając CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

Lokalizacja

Tczew,

Pomorskie

Pomorskie, Tczew
ID: 766628251